Вітаємо із нагородженням

Вітаємо завідуючу кафедрою психології - доктора психологічних наук, професора Кузікову Світлану Борисівну із нагородженням Золотою медаллю за перемогу в конкурсі (який проводився в рамках ХІ Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти») з монографією «Психологічні технології ефективного функціонування» за редакцією С.Д. Максименка, С.Б. Кузікової, В.Л. Зливкова, яка перемогла в номінації «Комтенентнісний підхід - основа змісту освіти».
    Монографія є результатом плідної співпраці фахівців лабораторії методологіі і теоріі психологіі Інституту психологіі імені Г.С. Костюка та кафедри психологіі Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Представлено праці вчених України, Білорусі, Польщі.
     Зичимо натхнення для подальших успіхів.