Лекція "Надання екстреної психологічної допомоги на службі "Телефон довіри"

     10 листопада 2020 р. кафедрою психології СумДПУ імені А.С.Макаренка було продовжено цикл лекцій залучених спеціалістів для студентів спеціальності "Психологія" лекцією на тему: "Загальні питання надання екстреної психологічної допомоги на службі "Телефон довіри" від практичного психолога кабінету екстреної психологічної допомоги "Телефон довіри" Залозної Оксани Михайлівни.
     У Zoom конференції прийняли участь близько 50 студентів I – VІ курсів спеціальності «Психологія» денної та заочної форми навчання та студентів  спеціальності «Біологія. Психологія».
     Під час лекції Оксана Михайлівна розповіла про психологічне консультування і виникнення телефону довіри в історичному аспекті; представила статистичні дані рейтингу проблемних звернень на телефон довіри; показала основні методи надання допомоги на телефоні довіри; виокремила специфіку телефонного консультування; повідомила про категорії постійних клієнтів та "зависаючих" абонентів та про маніпулятивні запити.
 

     Лекція Частина 1

     Лекція Частина 2

     Лекція Частина 3

Офіційний сайт кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Designed by atjoomla.com