Успішна акредитація бакалаврської освітньої програми 053 Практична психологія

    08 квітня, на засіданні Національного агенства із забезпечення якості вищої освіти було прийнято рішення про акредитацію освітніх програм кафедри психології за бакалаврською освітньою програмою 053 Практична психологія.
     Кафедра психології СумДПУ імені А.С.Макаренка висловлює глибоку вдячність усім, хто сприяв досягненню цього результату - нашим улюбленим студентам, з якими ми постійно знаходимось у творчій співпраці щодо удосконалення освітніх програм, нашим найкращим маленьким, але таким дорослим професіоналам своєї справи, які представили навчальний процес на кафедрі на найвищому теоретичному, практичному та емоційному рівні.
     Велика подяка нашим стейкхолдерам - колегам, друзям, які вже стали членами нашої великої родини психологів, з якими ми постійно удосконалюємо освітні програми, обговорюємо усі питання практики та підготовки фахівців.
     Дякуємо колегам, які викладають на нашій спеціальності і роблять це надзвичайно професійно та з урахуванням особливостей саме спеціальності Психологія.
    Дякуємо нашому директорату та ректорату, постійна підтримка яких надихає нас на плідну роботу. Дякуємо нашому центру якості вищої освіти за продуктивну системну співпрацю.
    Дякуємо експертам нашої освітньої програми за обєктивність та неупередженість.
    І, велика вдячність, гаранту - Єрмаковій Наталії Олександрівні.

Офіційний сайт кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Designed by atjoomla.com