Завершення міжнародної конференції "Молодь у сучасній психології: етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія"

    22-23 квітня 2021 р. кафедра психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка провела ХІ міжнародну науково-практичну конференцію "Молодь у сучасній психології: етнічна самосвідомість та міжетнічна взаємодія", у якій взяли участь близько 200 молодих науковців.
       На початку конференції з привітальним словом виступили директор НН ІПП к.пед.н., професор Кондратюк С.М., завідувачка кафедри психології д.психол.н., професор Кузікова С.Б., заступник директор НН ІПП з наукової роботи к.філософ. н., доцент Вертель А.В. та к.філософ.н., доцент Пасько К.М.
    Потім, розпочалось пленарне засидання, де студенти та магістранти представили свої наукові доповіді. Після перерви усі учасники продовжили роботу на секційних засіданнях.
    Практична частина конференції була представлена майстер-класами "Техніка вирішення проблем. КПТ" від к.психол.н, доцента Мотрук Тетяни та "Арт-терапевтичні ігри-казки для дітей та дорослих" від психолога вищої категорії Федорової Євгенії.
    23 квітня, у другий день конференції учасники взяли участь у майстер-класах "Головні архетипи у житті сучасної жінки. Як розпізнати своїх богинь?" сертифікованої ведучої Кулижки Тетяни, "Як прокачати свої soft skills і що потрібно знати" від практичного психолога 1 категорії, к.пед.н. Ратєєвої Вікторії та "Психологія і бізнес в Україні: ефективна взаємодія" від засновниці і власниці консалтінгової компанії, бізнес-консультанта Бублик Алли.
   На підбитті підсумків конференції було оголошено про завершення насиченого Тижня психології, про переможців конкурсів у соціальних мережах та вручення призів за перемогу у психологічній вікторині.

Офіційний сайт кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Designed by atjoomla.com