Сексуальний розвиток підлітків

Особлива увага до проблем статевого виховання зумовлена кількома причинами: прискорений розвиток дітей, незадовільний рівень обізнаності неповнолітніх з питань статевої сфери, низька якість і сумнівні шляхи отримання такої інформації, сексуальність підлітків та пов'язані з нею проблеми, нівелювання більшістю неповнолітніх моральних цінностей та ін.
   Доцента кафедри психології Усика Дмитра Борисовича було запрошено на зустріч з підлітками, з метою проведення лекції з сексуальної просвіти на тему: "Психосексуальний розвиток".
     У лекції були розглянуті питання формування сексуальності, гендерні аспекти статевого виховання, види гендеру, питання збереження репродуктивного здоровья підлітків та багато іншого.