Вітаємо з нагородженням!

28 вересня в актовій залі СумДПУ імені А.С.Макаренка відбулись розширені збори трудового колективу університету. З нагоди Дня працівника освіти України, ректор університету професор Юрій Олегович Лянной вручив грамоту Міністерства освіти і науки України доценту кафедри психології Наталії Олександрівні Єрмаковій за багаторічну сумлінну працю і вагомий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів-психологів та Грамоту міського голови доценту кафедри психології Катерині Миколаївні Пасько за наполегливу сумлінну працю на педагогічній ниві та вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти.
     Кафедра психології щиро вітає з високими досягненнями та бажає нових звершень у професійній діяльності.