Бакалаври заочної форми навчання успішно склали копмплексний екзамен

2 та 3 червня 2022 р. студенти 4 курсу заочної форми навчання спеціальності Психологія успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен з психології з методикою роботи психолога в різних галузях на здобуття освітнього ступеня бакалавра.
   Відеозв’язок відкрив можливості для складання екзамену студентам з різних куточків України. Усі студенти змогли ідентифікуватись, отримати білет, надати відповідь на екзамені та відповісти на питання членів комісії.
    На екзамені майбутні бакалаври довели свою конкурентоспроможність в галузі практичної психології, здатність забезпечити надання кваліфікованої психологічної допомоги фізичним особами, організаціям, окремим групам населення.
      За результатами складеного екзамену усі студенти отримають диплом про здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
     Бажаємо їм успіхів у галузі психології, кар'єрного зростання та отримання задоволення від улюбленої роботи!!!