Успішний захист та складання екзамену

16 червня 2022 р. студенти 4 курсу денної форми навчання спеціальності Психологія успішно склали комплексний кваліфікаційний екзамен з психології з методикою роботи психолога в різних галузях на здобуття освітнього ступеня бакалавра.
    До захисту були представлені 3 кваліфікаційні роботи на актуальні теми: «Сім’я в структурі цінностей сучасної молоді (на прикладі жінок)», «Перфекціонізм як чинник самотності осіб дорослого віку» та «Дослідження оптимізму і прокрастинації як стратегій поведінки осіб раннього дорослого віку». Інші студенти змогли скласти іспит усно.
   За результатами складеного екзамену усі студенти отримають диплом про здобуття першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.