Звіт завідувача кафедри Кузікової Світлани Борисівни за 5 років перебування на посаді

30 серпня 2022 р. відбулась конференція трудового колективу навчально-наукового Інституту педагогіки і психології. На конференції завідувач кафедри психології доктор психологічних наук, професор Кузікова Світлана Борисівна представила звіт за перебування на посаді кафедри за останні 5 років. Конференція трудового колективу оцінила звіт Кузікової С.Б. позитивно, заслухала перспективи розвитку кафедри психології та рекомендувала Кузікову С.Б. на посаду завідувача кафедри на наступний термін.