Лекція доцента Щербак Тетяни Іванівни у Сумській ЗОШ №15

Плідною є багаторічна співпраця кафедри психології зі стейкхолдерами. Такий постійний діалог постає запорукою якісної освіти. Так, 31 серпня 2022 року за запитом Гончаренко Світлани Олексіївни – директора ЗОШ І-ІІІ ст. №15 імені Д. Турбіна к. психол. н., доцентом, гарантом ОП «Психологія» Щербак Тетяною Іванівною було проведено лекцію на тему «Адаптація вчителів закладу до роботи в 5 класах в умовах НУШ».
   Лекторка поділилася з освітянами своїм досвідом активізації регуляторів адаптаційних процесів та надала корисні поради щодо забезпечення успішної психологічної адаптації вчителів до умов НУШ.