Практики подолання стресу

В рамках просвітницької діяльності психологічної служби 6 вересня 2022 р. був проведений он-лайн захід для студентів 0037 групи кафедри психології ННІПП.
    На зустрічі піднімались питання психологічного здоров’я людини, адже на сьогодні хронічний стрес став невід’ємною частиною нашого життя. Нездатність або невміння людини долати стрес є основою для розладу психічного та соматичного здоров’я, погіршення якості життя в різних сферах тому і здатність до адаптації не безмежна.
     Стрес, як особливий психофізіологічний стан, забезпечує захист організму від загрозливих та руйнівних впливів, як психічних, так і фізичних. Тому виникнення стресу означає, що людина включилась в певну діяльність, спрямовану на протидію небезпечним для неї впливам.
     На сьогодні нам потрібно формувати власну стресостійкість, що допоможе подолати негативні наслідки складних стресових ситуацій, зберегти своє фізичне, психічне й емоційне здоров’я, створити основу для внутрішньої гармонії і високої працездатності.
    Захід відбувся у форматі онлайн, дякуємо за можливість Вертелю Антону Вікторовичу кандидату філософських наук, доценту, заступнику директора Навчально-наукового інституту педагогіки і психології з наукової роботи, дійсному члену Української спілки психотерапевтів.
     Захід проводила: Ратєєва Вікторія Олександрівна кандидат педагогічних наук, практичний психолог І кат., арт-терапевт, дійсний член Української спілки психотерапевтів.