Національно-патріотичне виховання: сучасні виклики і перспективи.

     У період війни, яку російська федерація розв'язала і веде проти України, виникає нагальна необхідність переосмислення зробленого і здійснення системних заходів, спрямованих на посилення національно-патріотичного виховання молоді – формування нового українця, що діє на основі національних та європейських, цінностей.
     08 вересня 2022 р. гарантом ОП Психологія, кандидатом психологічних наук, доцентом Щербак Тетяною Іванівною та кандидатом психологічних наук, доцентом Усиком Дмитром Борисовичом було організовано зустріч студентів 2, 3, 4 та 6 курсів спеціальності Психологія з методистом комунального закладу Сумської обласної ради – обласного центру позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю, доктором філософії – Пархоменко Іриною Володимировною. Лекторка визначила сучасні виклики та перспективи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді. Яскравим акцентом зустрічі стала презентація Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «СОКІЛ» («ДЖУРА»). Серед здобувачів освіти виявились і ті, хто вже приймав участь в обласному етапі гри, тож «джуристи» залюбки ділилися своїми спогадами та враженнями.

 

 

Офіційний сайт кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Designed by atjoomla.com