Онлайн лекції на кафедрі психології від залучених спеціалістів

22 травня 2020 року кафедрою психології та навчально-науковим центром "Психолог і Я" в рамках циклу лекційно-практичних занять професіоналів практиків  "Сучасна психологія: нові тенденції практичної діяльності було проведено 2 лекції на тему "Вступ до теорії залежностей: сучасні концепції".
Лікар нарколог, психіатр, психотерапевт КНП "Обласного клінічного медичного центру соціально небезпечних захворювань" Анплеєв Андрій Борисович ознайомив студентів психологів І – VI курсів  з сучасними терапевтичними підходами до розуміння залежностей та основними принципами роботи. Крім того майбутні психологи мали можливість ознайомитись розглянути цілі допомоги психолога сім'ям клієнтів з залежностями. Хотілось би відзначити не тільки високий професіоналізм лектора, але й екологічність викладання матеріалу. Дистанційна форма проведення заходу дала можливість бути присутніми он-лайн на лекції усім бажаючим, а їх було майже 50 учасників.
Наступна лекція очікується 29 травня 2020 року.

Переглянути лекцію Анплеєва А.Б. "Вступ до теорії залежностей: сучасні концепції"

1      4      2

7        7