Інформація для маломобільних верств населення

Інформація для маломобільних груп населення

    Шановні абітурієнти, з особливими освітніми потребами! Ми раді вітати вас в стінах нашого славетного Університету, що має майже сторічну історію, та впевнено рухається у інноваційне майбутнє. Ми, викладачі та співробітники кафедри психології Сумського державного університету імені А.С.Макаренка, готові надати вам необхідну допомогу!
   
Сьогодні заклад вищої освіти – це самостійна, культуроємна організація, що покликана створювати умови для становлення та розвитку особистості професіонала – як  суб’єкта праці, пізнання, спілкування і суспільного виробництва, студентської молоді, зокрема студентів з особливими освітніми потребами.
   
На виконання Постанови Кабінету Міністрів України від 10.07.2019 р. № 635 «Про затвердження порядку організації інклюзивного навчання осіб з особливими освітніми потребами у закладах вищої освіти» та методичних рекомендацій щодо організації навчання осіб з особливими освітніми потребами в закладах освіти в 2019/2020 н.р. (лист МОН від 05.08.2019 р. № 1/9-498) вам пропонується інформація щодо підтримки осіб з особливими освітніми потребами. 
    
Якщо відвідувач закладу вищої освіти потребує особистої підтримки (маломобільні групи населення) під час знаходження в СумДПУ імені А.С. Макаренка (зокрема відвідувачі кафедри психології) йому у цьому зможуть допомогти такі фахівці:
– старший лаборант, лаборант кафедри психології;
– керівник Навчально-наукового центру з надання психологічної допомоги населенню при кафедрі психології;
– секретар приймальної ректора;
– секретар приймальної комісії;
– вахтери;
– супроводжувач для допомоги під час пересування та орієнтації на території університету.
   Картка супроводу
Адреса СумДПУ імені А. С. Макаренка:
м. Суми, вул. Роменська, 87
Контактний телефон приймальної ректора
(0542) 22-15-17, 68-59-02  Бабінець Юлія Олександрівна
Контактний телефон секретаря приймальної комісії
(050) 747-30-01  Іонова Ірина Миколаївна
Вахтери знаходиться на першому поверсі Центрального корпусу та корпусу №4.
   Проїзд до СумДПУ імені А.С. Макаренка:
– від зал. вокзалу м. Суми – на маршрутному таксі № 55, 57 до зупинки «Педагогічний університет»;
– від автовокзалу м. Суми – на маршрутному таксі № 57 до зупинки «Педагогічний університет».
   Кафедра психології
Контактний телефон старшого лаборанта кафедри психології:
(066) 339-37-32 Клевець Юлія Олександрівна
Контактний телефон лаборанта кафедри психології:
(050) 014-11-37 Романенко Ольга Володимирівна
   
Під час навчання супровід осіб з особливими освітніми потребами здійснює психологічна служба СумДПУ імені А.С. Макаренка. Це структурний підрозділ, який у своїй діяльності забезпечує соціальний і психологічний супровід навчально-виховного процесу в університеті. Основною метою діяльності психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка є підвищення ефективності педагогічного процесу, розвиток і формування зрілої професійно орієнтованої особистості, захист психічного здоров’я і соціального благополуччя всіх учасників навчально-виховного процесу.
За наданням послуг психолога здобувачі вищої освіти можуть звернутися до:
1) Ратєєвої Вікторії Олександрівни тел.: (0542) 685-981; або
2) до Навчально-наукового центру з надання психологічної допомоги населенню при кафедрі психології СумДПУ імені А. С.  Макаренка Дворніченко Лариса Леонідівна тел (050) 604-92-79;
або 2) до соціально-психологічної служби Консультативно-методичного центру «Довіра» - Чобанян Анни Варужанівни тел. : (050)-252-64-15.

Офіційний сайт кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С.Макаренка Designed by atjoomla.com