ДВОРНІЧЕНКО Лариса Леонідівна – кандидат філософських наук, доцент

У 1994 р закінчила Сумський державний педінститут за спеціальністю «Музика», отримала кваліфікацію вчителя музики, а у 1998 р. – за спеціальністю «Практична психологія в системі освіти», отримала кваліфікацію «Практичний психолог в закладах освіти». У 2011 р. захистила дисертацію за темою: «Професійна орієнтація у суспільстві ризику: тенденції самореалізації особистості у світі праці». Член Української Спілки психотерапевтів. Має сертифікат Вісбаденської Академії Психотерапії. Психолог–консультант з позитивної психотерапії. Учасник освітнього проекту Українського інституту Позитивної та кроскультурної психотерапії та менеджменту (програма майстер-курсу).

Коло наукових інтересів: професійна орієнтація особистості у трансформаційному суспільстві, самореалізація особистості у професійній діяльності, особливості роботи психолога-консультанта.

Є автором понад 30 наукових і 6 науково-методичних праць.