Лекція в СЗЗО І-ІІІ ступенів №26 "Як говорити з дітьми про війну"

10 листопада 2022 р. на прохання практичного психолога закладу в межах zoom-зустрічі та залученого спеціаліста відбулась зустріч педагогічних працівників СЗЗСО І-ІІІ СТУПЕНІВ 26 СМР із доцентом кафедри психології, викладачем та розробником курсів, членом Української Спілки Психотерапевтів, членом відокремленої ГО "Українська спілка асоціації фахівців з подолання наслідків психотравмуючих подій" у м. Суми та Сумській області, автором понад 50 наукових і науково-методичних праць, кандидатом психологічних наук Мотрук Тетяною Олександрівною.
    На зустрічі обговорили тему "Як говорити з дітьми про війну". Зараз, як ніколи, дуже важливо особливу увагу приділяти психічному здоров'ю педагогічних працівників та учнів.