Науково-практичний семінар «Протидія академічному плагіату»

14 листопада 2022 р. відбувся науково-практичний семінар «Протидія академічному плагіату» для здобувачів вищої освіти першого бакалаврського рівня ВО спеціальності 053 Психологія.
     Учасники заходу обговорили проблемні питання академічної доброчесності, інтелектуальної власності та плагіату, можливі наслідки не дотримання принципів доброчесності. Також учасникам семінару була надана інформаційна та технічна допомога у використанні онлайн-сервісів для перевірки студентських робіт на плагіат, зокрема курсових робіт. Організатори семінару окреслили низку слушних порад, що стануть підґрунтям успіху для забезпечення якісної освіти, які запобігатимуть проявам академічної недоброчесності.
    Модератори заходу – Вертель Антон Вікторович, к. філос. н., доцент, доцент кафедри психології, заступник директора з наукової роботи НН ІПП та Єрмакова Наталія Олександрівна, к. психол. н., доцент, доцент кафедри психології, гарант ОПП «Практична психологія» за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти спеціальності 053 Психологія.