Особливості забезпечення психологічного благополуччя учасників освітнього процесу під час війни

22 листопада 2022 року для батьків студентів-другокурсників спеціальності 061 Журналістика Сумського машинобудівного коледжу  було проведено онлайн-батьківські збори.
   Куратором групи Наталією Пономаренко до зборів було запрошено кандидата психологічних наук, доцента Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка Дмитра Усика з розмовою про сенси та виклики психологічного здоров’я сучасного українця. Психолог розповів про психологічні особливості організації освітнього процесу під час війни, дав настанови - як здобути баланс між психічними витратами і відновленням особистісних ресурсів.