Конкурсне засідання кафедри психології

28 листопада 2022 р. відбулось конкурсне засідання кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. На засіданні були розглянуті звіт доктора психологічних наук, професора Кузікової Світлани Борисівни за термін перебування на посаді завідувача кафедри психології за завітній період та звіт професора кафедри психології, доктора педагогічних наук, доцента Коваленко Наталії Володимирівни за відповідний термін.
   Члени кафедри заслухали звіт, визнали його задовільним та шляхом таємного голосування рекомендували доктора психологічних наук, професора Кузікову С.Б. до обрання на посаду завудувача кафедри психології та рекомендували доктора педагогічних наук Коваленко Н.В. на посаду професора кафедри психології.