Виступ на Міжнародному науковому семінарі у Молдові

Відповідно до стратегії розвитку Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка у сфері міжнародної діяльності (2020-2030 роки) кафедра психології орієнтована на розвиток партнерських зв’язків з провідними закордонними університетами через участь у міжнародних програмах, проектах, фахових зустрічах.
   Зокрема, 2 грудня 2022 р. викладачі кафедри – доктор психологічних наук, професор Кузікова С. Б. та кандидат психологічних наук, доцент Щербак Т.І. виступили на пленарному засіданні Міжнародного наукового семінару „Provocări actuale privind formarea profesională a cadrelor didactice din învățământul preuniversitar pentru elaborarea și implementarea inovațiilor pedagogice” Universitatea Pedagogică de Stat „Ion Creangă” din Chișinău, Republica Moldova  (2-3 decembrie, 2022).
   До уваги іноземних колег було запропоновано доповідь: «Features of negative mental states of military servants».