Лекція в ЗОШ №15 "Ненасильницький підхід у навчанні і вихованні"

Одним із важливих чинників забезпечення якості підготовки сучасних фахівців є тісна співпраця зі стейкхолдерами, тобто колом осіб, які є зацікавленими у майбутніх випускниках. Окрім залученості стейкхолдерів до обговорення та удосконалення Освітньо-професійних програм, між викладачами кафедри та стейкхолдерами існує і зворотній зв'язок. Так, за запрошенням керівництва Сумської ЗОШ №15 ім. Д. Турбіна кандидат психологічних наук, доцент кафедри психології Щербак Тетяна Іванівна виступила на зібранні методичної спільноти класних керівників з міні-лекцією «Ненасильницький підхід у навчанні і вихованні».
   Лектором було окреслено цільові орієнтири формування здатності до ненасильницької взаємодії, психологічні аспекти інструментів ненасильницької комунікації.