ДоброЧесність: цінності в щоденній навчальній та науковій роботі

18 квітня 2023 р. відбулося засідання круглого столу «ДоброЧесність: цінності в щоденній навчальній та науковій роботі» для викладачів та здобувачів спеціальності 053 Психологія Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Чорноморського національного університету імені Петра Могили. Присутні обговорили етичні принципи та правила, якими мають керуватися учасники освітнього процесу під час навчання, викладання та провадження наукової діяльності з метою забезпечення довіри до результатів власних досягнень.
   Для вивчення проявів академічної недоброчесності у навчальній, викладацькій, науковій та творчій діяльності кандидатом психологічних наук, доцентом кафедри психології Щербак Тетяною Іванівною було підготовлено різні види робіт: вирішення проблемних ситуацій, аналіз відео-фрагментів, розгадування анаграм, проходження вікторин та складання віршів.
   Вдячні нашим колегам та друзям за активну участь!