Квест-гра "У світі психології"

В рамках роботи зі стейкхолдерами з метою формування в учнів пізнавального інтересу до психології 26 квітня 2023 р. доцентом кафедри психології Щербак Тетяною Іванівноюбуло проведено квест-гру «У світі психології» для десятикласників Сумського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №15 Сумської міської ради.
   Квест містив 7 локацій: Станція добрий побажань; Станція мудрих порад; Станція взаєморозуміння; Станція найкмітливіших; Станція «Галерея незакінчених малюнків»; Станція ребус-парк; Станція «Алея гарної пам’яті», на яких команди виконували різні завдання – визначали терміни, розв’язували психологічні задачі, проходили тести. Також були завдання на ерудицію та творче мислення.
   Попри вирування емоцій, команди діяли злагоджено та оперативно. Такі тематичні заходи, сповнені незабутніх вражень, сприяють пізнанню світу та самопізнанню