Вітаємо переможців конкурсу студентських наукових робіт 2022-2023 н.р.

За результатами захисту студентських наукових робіт за напрямом Суспільні науки на підсумковій відео конференції, яка відбулася 15 квітня, було визначено переможців. Серед них 2 роботи здобувачів вищої освіти за ОР Магістр спеціальності 053 Психологія.
   Вітаємо Сіренко Юлію Олегівну з І місцем (наукова робота: «Прокрастинація та оптимізм як стратегії поведінки сучасної молоді»; науковий керівник – д.психол.н., проф. Кузікова С.Б.) та Кіріченко Дар’ю Ігорівну з ІІІ місцем (наукова робота: «Сім’я в структурі цінностей сучасної молоді»; науковий керівник – к.психол.н., доц. Щербак Т.І.).
   Переможці будуть відзначені грантом ректора до дня науки в Україні.
  Кіріченко Дар’ю Ігорівну вітаємо з І місцем за участь в Конкурсі студентських робіт VIII Усеукраїнської науково-практичної конференції молодих вчених, аспірантів, студентів «Соціально-психологічні технології розвитку особистості» 07 квітня 2023 р. (наукова робота: «Шляхи подолання психологічної травматизації як наслідку війни»; науковий керівник – к.психол.н., доц. Щербак Т.І.).
   Бажаємо нових творчих звершень!