Фаховий журнал кафедри психології "Слобожанський вісник. Серія Психологія"

Вітаємо колектив кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка із заснуванням наукового журналу «Слобожанський науковий вісник. Серія Психологія».
   Після заснування журналу була проведена сумісна ґрунтовна робота Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка та Видавничого дому «Гельветика», підсумком якої стало включення видання до Переліку фахових видань України категорії «Б» зі спеціальності 053 «Психологія». Наказ можна переглянути на сайті Міністерства освіти і науки України (Наказ МОН України від 27.04.2023 № 491 (додаток 3)).
    Науковий журнал «Слобожанський науковий вісник. Серія Психологія» є рецензованим виданням, у якому публікуються оригінальні статті, що розкривають результати наукових, практичних, навчально-методичних та науково-дослідних розробок у сфері психологічних наук.
    Головний редактор – Світлана Борисівна Кузікова, доктор психологічних наук, професор, завідувач кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
  Радіємо можливості співпраці Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з Видавничим домом «Гельветика».

347423983 1503120940511481 6478691917434429831 n