Вітаємо переможців у Конкурсі есе з психології

Вітаємо студентів 1 курсу 917 групи спеціальності Спеціальна освіта (Логопедія) та студентів 1 курсу 0017 групи спеціальності Психологія та їх наукового керівника Усика Дмитра Борисовича з нагородженням дипломами І-ІІІ ступенів за участь у Конкурсі есе з психології, який проводився в рамках VІI Всеукраїнської науково-практичної конференції з міжнародною участю для професійного вдосконалення психологів та профорієнтації молоді "Харківський осінній марафон психотехнологій" 26-28 жовтня 2023 р. кафедрою психології Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди. Бажаємо студентам, які тільки починають свій науковий шлях - яскравих наукових ідей, новий досягнень та відкриттів!