Захист кваліфікаційних робіт магістрів денної форми навчання

Вітаємо магістрів спеціальності 053 Психологія денної форми навчання з успішним захистом кваліфікаційних робіт.
    Тематика магістерських досліджень охоплювала широкий спектр актуальних психологічних проблем сьогодення: "Психологічні чинники професійного самовизначення осіб раннього юнацького віку", "Психологічні особливості прояву лідерства у студентської молоді", "Особливості переживання кризи ідентичності в дорослому віці", "Психологічні особливості взаємозв'язку щастя та мотивації досягнення успіху у студентів", "Мотивація до шлюбу в ранньому дорослому віці", "Психологічні особливості сором'язливості у молоді", "Формування позитивної Я-концепції особистості майбутніх практичних психологів у процесі професмійої підготовки", "Особливості спілкування подружжя у молодих сім'ях", "Психологічні особливості стресостійкості студентів ЗВО", "Копінг-стратегії подолання травматичних стресових станів" та "Посттравматичні стресові розлади у дружин учасників бойових дій", "Чинники підтримки психологічного здоров'я в умовах війни".
    В цьому році також успішно захистились 3 студенти з Китайської народної республіки.
    Вітаємо магістрантів з успішним захистом кваліфікаційних робіт та бажаємо успіхів та професійного самовдосконалення!