Запрошуємо до участі у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя»

Запрошуємо науковців, фахівців у галузі надання психологічної допомоги, всіх зацікавлених осіб до участі у IX Всеукраїнській науково-практичній конференції «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя», яка відбудеться 22-23 лютого 2024 р. на базі кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка.
    Конференція буде проведена у дистанційному форматі із застосуванням платформи для відеоконференцій ZOOM.
  Програма конференції передбачає пленарну та секційні сесії, презентацію авторських розробок і книг, семінари, творчі майстерні, майстер-класи, роботу круглого столу, неформальне спілкування.

Інформаційний лист конференції

Публікація у фаховому журналі "Слобожанський науковий вісник. Серія: Психологія"