Опонування дисертацій викладачами кафедри

Наукові дослідження є важливим інструментом розвитку державного та міжнародного наукового співробітництва із закладами вищої освіти. Наукова співпраця сприяє позиціонуванню ЗВО на глобальному освітньому і науковому просторі, одержанню конкурентоздатних на світовому ринку наукових та науково прикладних результатів. Налагодження контактів забезпечує подальшу можливість долучення українських ЗВО до Національного та глобального освітньо-наукового простору.
    Одним з напрямків співробітництва кафедри психології СумДПУ ім. А. С. Макаренка є залученість викладачів до роботи спеціалізованих вчених рад інших наукових та освітніх установ. Особливо плідними видалися грудень-січень. Зокрема, професор Світлана Борисівна Кузікова 28.12.2023 була офіційним опонентом дисертації Адаменко М. «Психологічні детермінанти професійного стресу підприємців сфери торгівлі» (Київський національний торгівельно-економічний університет); доцент Тетяна Іванівна Щербак була залучена як опонент для рецензування дисертаційних робіт на здобуття ступеня доктора філософії Лукової С. «Психологічні особливості губристичної мотивації підлітків-спортсменів» (29.12.2023) (Харківський національний педагогічний університет ім. Г. С. Сковороди) та Кологривової Н. «Особливості адаптаційних ресурсів особистості в умовах життєвих криз» (19.01.2024) (Одеський національний університет ім. І. І. Мечнікова).