Завідувачу кафедри Кузіковій Світлані Борисівни вручили Нагрудний знак "Відмінник освіти"

Вітаємо КУЗІКОВУ Світлану Борисівну - доктора психологічних наук, професора, завідувача кафедри психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка з вручення Нагрудного знаку "Відмінник освіти" Міністерства освіти і науки України за сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність! Колектив кафедри психології, навчально-наукового інституту педагогіки і психології, СумДПУ імені А.С.Макаренка вітає Світлану Борисівну з нагородою. Бажаємо нових творчих злетів, успіхів, здійснення мрій та цікавих задумів! Хай ваша енергія, багатий досвід, невичерпний інтелектуальний потенціал якнайкраще служитимуть рідному Університету та на благо України!