22-23 лютого 2024 р. відбулась ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Особистість у кризових умовах та критичних ситуаціях життя». Конференція проведена кафедрою психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка.
    На пленарному засідання науковці зі всієї України представили свої доповіді на сучасну психологічну тематику, репрезентували результати своїх досліджень та відповіли на запитання.
       В перший день конференції були проведені майстер-класи, під час яких було презентовано досвід провідних психологів України.
      На завершення конференції, було проведено круглий стіл «Сучасний психолог: актуальні запити ринку праці», в якому прийняли участь керівництво СумДПУ імені А.С. Макаренка, НН Інституту педагогіки і психології, професорсько-викладацький склад кафедри психології, студенти спеціальності 053 Психологія, роботодавці та їх представники.

Програма конференції

Майстер-класи

Майстер-клас Яни Коломієць "Особливості роботи практичного психолога з суїцидальними клієнтами"

Майстер-клас Світлани Лукомської "Діти у просторі війни: ресурси життєстійкості та посттравматичного зростання"