Початок навчальної психологічної практики студентів 2-го курсу спеціальності 053 Психологія

Ось і промайнув перший день навчальної психологічної практики студентів-другокурсників спеціальності 053 Психологія, метою якої є ознайомлення з роботою психологічних служб різних закладів та набуття практичних компетентностей з психологічної діагностики, корекції, консультування, просвіти та профілактики. Познайомилися з практичними психологами баз практики – КУ ЗОШ № 6 – Іриною Головач, психологічної служби СумДПУ імені А.С. Макаренка – Вікторією Руденко, Палацу дітей та юнацтва – Оленою Осюхіною, Сумського обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю – Людмилою Король та Наталією Нечипоренко, які ознайомили зі специфікою психологічної роботи закладів та поділилися власним досвідом роботи і показали службову документацію. Разом з керівником практики від СумДПУ імені А.СМ.Макаренка – Наталією Єрмаковою спланували подальшу роботу на базах практики.
    Кожне місце практики привабливе та корисне для досвіду майбутніх фахівців-психологів – це і можливість набути досвіду спілкування з різним контингентом, що дуже цінно для майбутніх спеціалістів із психології, і змога побувати та випробувати власні сили на потенційному місці роботи, перевірити власну професійну придатність та переконатися у правильності вибору майбутньої професії. Бажаємо усім вдалої практики і успішного самовдосконалення в майбутній професії!