На кафедрі психології розпочався тиждень психології грою PsyAlias

Тиждень психології на кафедрі психології Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка розпочався 23 квітня з гри PsyAlias – змаганні між студентами 1-го та 2-го курсів у поясненні психологічних термінів та розгадуванні цікавих фактів з життя відомих психологів. Також гравці могли обрати собі передбачення у інтерактивного ПсіОракула та отримати «шкідливі» поради психолога.
  Викладачі теж активно долучались до участі. Всі отримали заряд енергії на майбутній тиждень психології та проявили свої здібності, вміння та комунікативні якості.
   За умовами тижня психології, кожен день мав свій колір, тож на цій грі всі учасники виступили в одязі червоного кольору – символі сили, пристрасті та впевненості.