Зустріч "Клубу випускників" в рамках проведення Тижня психології

25 квітня 2024 р. в рамках проведення «Тижня психології» кафедра психології СумДПУ імені А.С. Макаренка організувала чергову зустріч «Клубу випускників».
  Цього разу зі студентами поділились своїм досвідом та розказали про те, як їм допомогли знання, отримані в університети ДЕНИСЕНКО Ганна, психолог відділення реабілітації КНП Центральна міська клінічна лікарня Сумської міської ради, ГОЛОВАЧ Ірина – практичний психолог КУ Сумська загальноосвітня школа №6 Сумської міської ради та ОСТРІВНА Ольга – практичний психолог ДНЗ «Сумське міжрегіональне вище професійне училище».
   Захід пройшов у теплій, дружній атмосфері, випускники відповіли на запитання студентів та виявили бажання й надалі брати участь в організованих кафедрою психології заходах, у тому числі й профорієнтаційних для абітурієнтів та студентів нашого ЗВО.

Відеозапис зустрічі