Гостьова лекція Ірини ОРЛОВОЇ "Перинатальна психологія як фундамент здоров'я майбутніх поколінь"

26 квітня 2024 р. «Тиждень психології» на кафедрі психології СумДПУ імені А.С. Макаренка завершився гостьовою лекцією Ірини ОРЛОВОЇ - лікаря акушера-гінеколога, перинатального психолога, спеціаліста з психології репродуктивних порушень, доули, членкині Асоціації фахівців з природнього батьківства на тему: ПЕРИНАТАЛЬНА ПСИХОЛОГІЯ ЯК ФУНДАМЕНТ ЗДОРОВ'Я МАЙБУТНІХ ПОКОЛІНЬ.
   Під час лекції пані Ірина ознайомила студентів з розділами перинатальної психології, представила обов’язки перинатального психолога, розкрила прикладні аспекти перинатальної психології, розповіла про перинатальні матриці, про деструктивні та конструктивні мотиви зачаття та їх вплив на психіку дитини, про зачаття на різних стадіях життєвого циклу родин та відповіла на безліч питань аудиторії.

Кафедра психології надзвичайно вдячна пані Ірині за цікавий та корисний матеріал. Сподіваємось на майбутню плідну співпрацю.

Відеозапис лекції

1 частина