Новини

Студенти 2-го курсу спеціальності Психологія розпочали навчальну психологічну практику

    Перший тиждень першої навчальної психологічної практики (07.04-18.04.2025 р.) студентів-другокурсників 0027 групи спеціальності 053 Психологія вже залишив яскраві враження. Мета практики – ознайомлення з роботою психологічних служб різних закладів та здобутті практичних компетентностей у психологічній діагностиці, корекції, консультуванні, просвіті та профілактиці.
   Студенти розподілені і працюють під керівництвом досвідчених психологів освітніх, реабілітаційних, медичних, соціальних установ міста і області, зокрема, Олени Осюхіної з Палацу дітей та юнацтва, Марини Голубовської з Сімейного центру психології і розвитку «ГородОК» (м. Суми), Людмили Король і Наталії Нечипоренко зі Сумського обласного центру комплексної реабілітації дітей та осіб з інвалідністю, Анни Тимченко з «Центру учасників бойових дій» Сумської міської ради, Аліни Штеби з Сумського обласного центру соціальних служб, Вікторії Ніколенко з Управління поліції охорони в Сумській області, Тетяни Мальцевої з КНП СОР «Обласна дитяча клінічна лікарня» та Віти Гончар з КНП Охтирської міської ради «Охтирська центральна районна лікарня», Наталії Матюхіної з Сумського ДНЗ (ясла-садок) №38 “Яблунька”, Тетяни Нечепуренко з Буринського міського ліцею №1 імені В.М. Кравченка та Олени Бондаренко з Буринського міського ліцею №3, Сергія Бондаренка з Білопільської гімназії № 3, Олени Степанової з Шосткинської ЗОШ I-III ступенів №5, Наталі Греняк з Тернопільського ЗДО ясла-садок №1, а також – багатьох інших закладів міста Суми, області та України.

    Під час практичної діяльності студенти ознайомилися зі службовою документацією та отримали цінні знання про специфіку роботи психологів баз практик, отримали цінні Hard та Soft Skills (компетентності, визначені освітньою програмою Практична психологія, а також – важливі особистісні якості та навички, необхідні для ефективної міжособистісної взаємодії). Студенти висловили позитивні враження від нових знань та досвіду, отриманих під час безпосередньої професійної взаємодії, підкреслили важливість практичної діяльності для їх професійного розвитку. Багато з них відзначають, що такі зустрічі надихають і мотивують до глибшого занурення у сферу психології.
   Бажаємо вдалого завершення практики та нових інсайтів!